Zajęcia w ramach Terapeutycznych Sobót - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zajęcia w ramach Terapeutycznych Sobót

W kwietniu zaplanowano kolejne zajęcia w ramach cyklu Terapeutyczne Soboty, organizowane w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Lippóczego. Co tym razem znalazło się w programie?

plakat wydarzenia

W pierwszą sobotę kwietnia (6.04) odbędzie się joga dla dzieci. Zajęcia przygotowano z myślą o uczestnikach od 4. do 10. roku życia. Start o godz. 10.

Tydzień później, 13 kwietnia zaplanowano terapię ręki z udziałem psa o godz. 10. Mogą wziąć w niej udział dzieci w wieku 4-10 lat.

Z kolei 20 kwietnia przygotowano integrację sensoryczną metodą Weroniki Sherborne. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach. Najmłodsi (1-3 lat) rozpoczną zajęcia o godz. 10, zaś starszaki (4-8 lat) o godz. 11.

Ostatnie zajęcia wyznaczono 27 kwietnia. Tym razem na tapecie będzie Smyko-multi-sensoryka. O godz. 10 rozpoczną zabawę maluchy (1-3 lat), natomiast godzinę później starsza grupa (4-8 lat).

Zapisy prowadzone są telefonicznie, 608 310 768.

(ww)